Bookmark This

2009' Mitsubishi Outlander

€10,800
Report This Ad!
  • 2009 Mitsubishi Outlander in Korce, Albania
Mileage: 154000 km
Displacement: 2200 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet makine mitsubishi outlander full extra.nViti i prodhimit 2009.nMotorri 2.2 nafte/diesel.nMakina disponon : sendilje meshini me ngrohje , ka 7 vende, ka DVD player , sistem alarmi te dyfishe , sensor dhe kamera para-mbrapa , kasefoton me prekje , baxho xhami me hapje. Makines te gjitha sehrbimet i jane bere ne Gjermani.nEshte e vecante per llojin e saj.nShitet per arsye mosperdorimi.nCmimi pak i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Leonard
  • Korce
  • 17 April 2021