Report This Ad!
Bookmark This

2007' Mitsubishi Outlander

€6,500
  • 2007 Mitsubishi Outlander in Durres, Albania
  • 2007 Mitsubishi Outlander in Durres, Albania - 2
  • 2007 Mitsubishi Outlander in Durres, Albania - 3
  • 2007 Mitsubishi Outlander in Durres, Albania - 4
Expired
3 months ago
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Mitsubishi Outlander Instyle 4WD CVT 2.4 benzine,viti dhjetor 2007,6+1 vende,4×4 me ridodo elektrike me 3 nivele:4×2,4×4 automatike dhe 4×4 me opsion LOCK per terrene te veshtira per ne mal dhe per ne bore,akull.Dy celsa,I sapo ardhur nga Zvicra me dogane te sapopaguar,futur ne Shqiperi ne daten 4 Korrik 2021.Kilometrat origjinale 181 mije,,liber sherbimesh ne Zvicer,disqe aluminium,pasqyra me palosje,drita dhe fshirese xhamash me sensor,xhama te zinj origjinal,4 xhama elektrik,sendilje me ngrohje,170 kuaj fuqi,ka motorrin me te mire te Mitsubishit me aspirim natyral,ideal per impjant gazi,hapje mbyllje pa cels,sensor parkimi,pilot automatik,marsha ne timon F1,goma te reja 100%,klima etj.E gatshme per targa.Cmimi 6500 euro I diskutueshem