Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Mitsubishi Outlander

€5,500
2004' Mitsubishi Outlander photo #1
2004' Mitsubishi Outlander photo #2
2004' Mitsubishi Outlander photo #3
2004' Mitsubishi Outlander photo #4
2004' Mitsubishi Outlander photo #5
2004' Mitsubishi Outlander photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 19 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Red

Mitsubishi Outlander 4X4
2.4 Benzin-Gaz
(Sapo vendosur me garanci)
Kambio AUTOMAT
237,000 Kilometra
Viti 2004
Me Dokumenta te paguara
Kolaudim deri 2024
Vaj filtra te sapo nderruara
Goma te reja ,4X4
Sensor parkimi ,Kondicioner Clima ,Ngrofse sendilesh ,Tapiceri cop+kamosh
Xhama elektrik ,Xhama te zi origjinal mbrapa.
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin.
Cmimi : 5500€
Adresa : Mëzez ,Tirane (Prane Top Channel ose mbrapa Casa Italia)

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 19 May 2023
Support Ukraine