Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mitsubishi Colt

€3,200
2012' Mitsubishi Colt photo #1
2012' Mitsubishi Colt photo #2
2012' Mitsubishi Colt photo #3
2012' Mitsubishi Colt photo #4
2012' Mitsubishi Colt photo #5
2012' Mitsubishi Colt photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

MITSUBISHI COLT 1.2 BENZINE EURO 5 VITI 2012 ME 145.000 KM MOTORR ME ZINGJIRE 3 POSTONA SHUME EKONOMIKE NE SUPER GJENDJE ECO FIKJE NDEZJE NE SEMAFOR KLIME KOMANDA TIMON MAKINA TANI KA ARDHUR NGA SWICRA ME SHERBIME TE BERA GOMA TE REJA ME DOGANE DHE LETRA TE PAGUARA

  • 069Show phone
  • Lezhe
  • 12 November 2023
Support Ukraine