Report This Ad!
Bookmark This

2010' Mitsubishi ASX

€7,600
  • 2010 Mitsubishi ASX in Durres, Albania
  • 2010 Mitsubishi ASX in Durres, Albania - 2
  • 2010 Mitsubishi ASX in Durres, Albania - 3
  • 2010 Mitsubishi ASX in Durres, Albania - 4
  • 2010 Mitsubishi ASX in Durres, Albania - 5
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Mitsubishi ASX viti 2010,nafte 1.8DID 150CV,4+1 vende,me ridodo elektrike me 3 nivele:4×2,4×4 automatike dhe 4×4 me opsion LOCK per terrene te veshtira"per ne mal dhe ne bore,akull".I sapo ardhur nga Zvicra futur ne Shqiperi 6 Gusht 2021.Kilometra origjinale 182000,liber sherbimesh ne Zvicer,disqe alumini,pasqyra me palosje,xhama te zinj,4 xhama elektrik,pilot automatik,sitem fikje ne trafik,sapo I targuar.Cmimi 7600 euro I diskutueshem

  • 068Show phone
  • Durres
  • 14 August 2021