Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2003' MINI One

€2,400
2003' MINI One photo #1
2003' MINI One photo #2
2003' MINI One photo #3
2003' MINI One photo #4
2003' MINI One photo #5
2003' MINI One photo #6
6 photos
Age: 21 years
Mileage: 300000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

OKAZION
* Modeli MINI COOPER ONE D
* Viti 2003
* Motorri 1.4 Nafte Toyote
* Kambio Manuale 6 marrshe
* Xhamat e zinj me leje 5 vjecare
* Te gjitha sherbimet e sapo e kryera,vaj & filtra.
* Makina eshte super ekonomike dhe e shpejte
* Letrat i ka deri ne 28 dhjetor 2024 dhe kolaudimin deri ne dhjetor 2025.
Cmimi: 2900€ i Disk

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 6 February 2024
Support Ukraine