Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' MINI Countryman

€10,800
2011' MINI Countryman photo #1
2011' MINI Countryman photo #2
2011' MINI Countryman photo #3
2011' MINI Countryman photo #4
2011' MINI Countryman photo #5
2011' MINI Countryman photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 120000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

🏆SHITET🏆
🚙- Mini Cooper📅-2011
⛽️-2.0 Naft
⚙️- 126.000 Km
🕹-Automatike
🎬-Pa dogane
@auto.troplini
📌-Lagja 14 Shkozet/Durres Posta Nishtulles
➡️Sapoardhur nga Belgjika
➡️4x4
➡️Makina esht ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike
➡️Makina esht e paprekur
➡️Kamio Automatike
➡️Motorr 2.0 Naft
➡️Sendile Gjys lekure te zeze
➡️Xenon
➡️Sensor parkimi
➡️ 4 Xhama elektrik
➡️Komando ne timon
➡️Start/Stop me buton
➡️Cels me pult
➡️Klima tronik
➡️Pasqyra elektrike
➡️Goma dhe disqe gjende perfekte
➡️Radio,Cd,Aud,Bagazhier disqesh
➡️Gati per cdo lloj prove

  • 067Show phone
  • Durres
  • 26 March 2024
Support Ukraine