2008' MINI Clubman photo #1
2008' MINI Clubman photo #2
2008' MINI Clubman photo #3
2008' MINI Clubman photo #4
2008' MINI Clubman photo #5
2008' MINI Clubman photo #6
6 photos

2008' MINI Clubman

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€4,800
Published 16 May 2024ID: c6YB9G

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Brown

Seller's comments about 2008' MINI Clubman

📂Marka: MINI COOPER
📂Modeli: CLUBMAN
📁COPPER D
📂Viti: 20O8
📂KM: 196.154 ( orgjinale )
📂Motorri: 1.6 ( super ekonomike )
📂L.djegse: NAFT ( diesel )
📂Trasmesjoni: MANUAL
📁6 - MARSHE + R
📁SPORT EDITION
📁Opsionet :
📂Makina Disponon :
📁ABS, ESP, AIRBAG,
📁Kompjuter Bordi
📂Xhama Elektrike
📂Clima / AC
📂Pasqyra Elektrike
📂Audio, CD , MP3 , AUX , BLUETOOTH
📂Disqe Alumini ( Sport )
📂Goma 95% te reja
📂Salloni Lekur ( shume i vecant )
📁Ngjyra Sallonit ( kafe )
📂Snsor Dritash
📂Sensor Shiu
📂Pasqyra me Errsim
📁SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
📁TE GJITHA SHERBIMET E BERA
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📂ME TARGA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE
✅ BEST QUALITY ✅
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
📂CMIMI : 4.800 € ( I DISKUTUESHEM )

🚘📍LUSHNJE

Support Ukraine