Bookmark This

2002' Mercedes-Benz Vito

€2,200
Report This Ad!
  • 2002 Mercedes-Benz Vito in Tirane, Albania
Displacement: 220 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: White

OKAZIONN Shitet Mercedes benz Vito 2002
Ne gjendje motorrike shum te mire ska nevoj per asgje
Makina shitet per arsye mos perdorimi se kam marr makin tjeter.
Makines i kan mbaruar dokumentat dhe i shkojn diku te 500 mij lek maksimumi.
Gati per cdo lloj prove.
8+1 vende
Xhama elektrik
Kondicioner Funksional.
Motorr 2.2 cdi jo i thjesht.
Konsum i ulet.
I rehatshem per rruge te gjata.
Injektor te rinj.
Do pak gjera estetike nga jasht.
Targat AA 234 ZX
Cmimi i fundit 2200 euro i pa diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Leandro
  • Tirane
  • 17 February 2021