Bookmark This

2002' Mercedes-Benz V-Class

€3,300Neg
Report This Ad!
  • 2002 Mercedes-Benz V-Class in Tirane, Albania
  • 2002 Mercedes-Benz V-Class in Tirane, Albania - 2
  • 2002 Mercedes-Benz V-Class in Tirane, Albania - 3
  • 2002 Mercedes-Benz V-Class in Tirane, Albania - 4
Body: MiniVan - 5 doors, 8 places
Condition: Excellent
Previous owners: 2
Mileage: 400 km
Power: 141 hp
Fuel: Diesel
Transmission: Manual, 6 gears
Exterior color: White metallic
Emission class: Euro 4
Interior: Air Conditioning, Power Windows, Power Steering, Center Console, Rear Air Conditioning, Rear Sliding Window, 3rd Row Seat
Exterior: Removable Top, Fog lamps, Rear Wiper
Electronics: Alarm, Bluetooth, AM/FM Radio, CD Player, Bluetooth

Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike.
Kamio manuale.
Motorr 2.2 CDI.
Ngjyra e bardhe.
Pa asnje defekt nga ana motorrike.
Xhamat e pare elektrik.
Kondicioner funksional
E gatshme per cdo lloj prove.
Cdo sherbim i bere ne kohen e duhur.
Targa te sapo vendosura-AA 234 ZX
8+1 vende.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk harxhon vaj fare.
E shpejte dhe shum ekonomike.
Cmimi 3300€ i diskutueshem

  • 069Show phone
  • leandro asani
  • Tirane
  • 1 September 2020