Bookmark This

2006' Mercedes-Benz SLK 200

€6,900
Report This Ad!
  • 2006 Mercedes-Benz SLK 200 in Tirane, Albania
Mileage: 140000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic

Shitet per arsye mos perdorimi Mercedez Benz SLK 200 Kompresor. Benzine, kambio automatike. Makina eshte blere ne vititn 2006 tek Mercedes Benz Albania (Auto Star Albania) me 0 Km dhe eshte perdorur vetem nga nje pronar. Te gjitha sherbimet deri sot jane kryer vetem tek Auto Star Albania. Pjesa me e madhe e kilometrave dhe perdorimi i makines eshte bere per rruge jashte Shqiperise kryesisht Itali,France ,Gjermani. Makina ka 142 000 km te cilat mund ti verifikoni prane Mercedes Benz ne cdo moment.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 December 2020