2010' Mercedes-Benz S 550 photo #1
2010' Mercedes-Benz S 550 photo #2
2010' Mercedes-Benz S 550 photo #3
2010' Mercedes-Benz S 550 photo #4
2010' Mercedes-Benz S 550 photo #5
2010' Mercedes-Benz S 550 photo #6
6 photos

2010' Mercedes-Benz S 550

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,000
Published 14 May 2024ID: RbaV0P

Information from the owner

Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2010' Mercedes-Benz S 550

MERCEDS BENZ S550 LUNGO PANORAMIC 4MATIC ME LOOK AMG-LINE ORIGJINAL ME MOTOR 5.5L BENZINE.MAKINA ESHTE 20.12.2010.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 158000MILJE ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET ME DRU.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.PANORAMIC XHAMI .KOMPLET XHAMAT TRIPLEKS ME
NUANCE.ME PERDE ELEKTRIKE MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE E ZEZE. TE FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE .MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA.MAKINA SHITET ME FATURE TVSH.
CMIMI—12000€ KY CMIM ESHTE ME CASH ME NDERRIM KA CMIM TJETER. Instagram Auto Molla
TANI--- VIBER OSE WHATSAPP -

Support Ukraine