Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz S 550

€13,499
6 photos
Body: Hatchback
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

shitet ose ndrohet + - diferenc varet nga makina S class S550 L benxin gaz luk 2013 te S500 te V8 bi turbos origjinal i porosit ne fabrik super full marshe ne timon + - kamio 7G sedilet para mrapa me ngrohje ftofje memorje menu masazh mrapa Lungo presidenciale xhamat e zi mbrapa me leje per 5 vjet perde ansore dhe xhami pas me buton origjinale shum e majtme pa asnje gervishtje nga jasht dhe cdo gje funksionale sensor para mrapa kamer mrapa dis tronik frenon vet mas makinave pilot automatik baxho xhami tavani siper i zi dyer me thithje bagazh me buton cd audio nga me te mirat Haman Kardon me blututh aux me cd me dvd interiori brenda i zi me drita fabrike luku amg feneret full full led bi xeno nga fabrika marmita AMG me zhurm origjinal me porosi makina ka ardh nga zvicra me kilometra origjinale impjanti gazit LAVATA nga me te miret per ket model 1250euro me fatur shum ekonomike vaj filtra motor Mobil1 5&30 vaj kamio kamio me stem benci te sa po ndruar 3 komet e motorit te reja shpatullat para te reja gominat e urea mrapa te reja ferota pra tambure ferota mrapa te reja 4 gomat 100% te reja te sa po vena full full servis total ska nevoj per asnje sherbim letra per 1 vit kualidim per 2 vjet te prera sot 11 12 2023 cmimi 13.499 euro i diskutushem pasi te shifni makinen nga afer makina e majtur nga nje merakli makine vetem 1 pronar ne shqiperi okazion me kesh me ndrim cmim tjeter

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 March 2022