Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz S 550

€12,000
2008' Mercedes-Benz S 550 photo #1
2008' Mercedes-Benz S 550 photo #2
2008' Mercedes-Benz S 550 photo #3
2008' Mercedes-Benz S 550 photo #4
2008' Mercedes-Benz S 550 photo #5
2008' Mercedes-Benz S 550 photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

2008 Mercedes Benz S550 4Matic Lungo Designo Package
- 112k milje
- Ngjyra e zeze Designo
- Interiori Designo me lekure te bute
- Tavani Alcantara piese e paketes designo
- Versioni Lungo
- Sedile me levizje mbrapa, me ngrohje dhe me ftohje
- Tavan xhami panoramik
- Autonomous Distronic Plus (Pilot automatik qe mban distancen dhe frenon dhe pershpejton ne baze te makinave qe ka perpara)
- Night Vision (Kamera projektuese me infrared per naten)
- Fenere Bi-Xenon qe kthehen sipas rruges
- Sedile dinamike qe fryhen shfryhen sipas kthesave
- Timon me ngrohje
- Sistem audio Harman Kardon
- Perde tek dyert e pasme dhe xhami pasem
- Xhama dopio dhe termik
- 4Matic 4x4
- Klima me 4 zona
- Keyless Go (Hapje, mbyllje dhe ndezje me celes ne xhep)
- Bagazhi automatik me buton
- Sensore parkimi para dhe pas
CMIMI: 12,000€
Nr cel: 0696568888

Support Ukraine