Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz S 500

€13,500
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet s class S500 v8 Lungo 400HP 4 matic full opsion look 6.3 origjinal 2012 marmita me zhurme me vlere 1500€ disqe vossen 20inch me vlere 1200€ me 4 goma pirelli,ferrota Brembo,kilometrazh 320kmh ,benzin-gaz shume ekonomike, impjant stag 5 vite garanci vlere 1500€,start stop(ndizet me celes ne xhep)keyless go,tavan full panoramic xhamat komplet triplex look blind xhamat mbrapa te zinj plus perde origjinale,sendile me masazh para mbrapa ftohje+ngrohje sendilesh+memorje para mbrapa,klima me dy zona dhe mbrapa,timon druri me ngrohje marsha F1 carbon,2X televizor tek kokat e sendileve mbrapa origjinal,ambient light origjinal,sistem muzike harman kardon 7D,dyer me thithje,sensor para mbrapa me radar,kamer mbrapa origjinale+kamer gjate ecjes naten night vision,makina esht e ber me porosi full opsion me te gjitha sherbimet e bera per me teper kontakt

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 19 February 2022