Bookmark This

2005' Mercedes-Benz S 500

€14,500
Report This Ad!
  • 2005 Mercedes-Benz S 500 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 20000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes Benz S Class S500 L Benzine ( Mundesi Impianti Gazi 100%) ,Viti 2005 Look 63 Amg 2012 ,260 Mije Kilometra Origjinale ,Ne Gjendje Perfekte Me Dokumenta Deri Ne Dhjetor 2021 ,Targe E Vecante Me Vlere 400 Mije Lek ,Super Full Options ,Dyer Me Thithje ,Tavan Me Kamosh + Baxha Xhami ,Xhamat Sungate Me Nuanc Lejla + Te Zinj Pas Me Certifikate Per 3 Vjet ,Perde Elektrike ,Stopa Me Led ,Fener Led+BiXenon ,Drita Automatike ,Sistem Audio Harman Kardon Logic 7 ,Sallon Lekure I Zi ,Sendile Elektrike Me Fryrje Cfryrje Memorje Ngrohje Ftohje Masazh Para Dhe Pas ,Pasqyra Me Palosje ,Timon Druri Me Levizje Elektrike + Memorje ,Distronic Plus ,Jastek Ajri Me 2 Pozicione ,Klima Me 4 Zona ,Marmita Me Zhurm Me Vlere 2500 Euro ,Disqe Amg 19” Me Goma 90% ,CD+Bagazhier ,Navi ,Sd Card ,Kamera Parkimi Etj. Cmimi 14500 Euro I Diskutueshem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 20 July 2020