Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz S 350

€18,000
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet S 350 Bluetec 4Matic
✔Look AMG Fabrike
✔Viti Fund 2012
✔Motorr 350 Bluetec
✔205 000 km origjinale
✔Ngjyra:Gri e erret
✔Targa Shqiptare
✔Key less go...Start/Stop
✔Sensor Parkimi/Kamer prapa
✔Sensor Dritash
✔Sensor Shiu
✔Panorame
✔Sedilje me memorie
✔Lumbar me fryrje sipas kthesave
✔Timon druri origjinal + ngrohje
✔Kamio automat 7G
✔Cruis control
✔Fener xenon/bixenon/led
✔4x4 4matic
✔Goma te reja
✔Tamburet me ajrosje
✔Dyer me thithje
✔Pasqyra me palosje
✔Sallon lëkure i pastër
✔Sedilje e para me ngrohje dhe ftohje
✔Sendilje elektrike me masazh
✔Klima me 3 zona
✔AirMatic
✔CD/FM/AM/Bluetooth
✔Sistem muzike Harman Kardon Logic 7
✔Xhama dopio termik
✔Perde origjinale prapa
Makina eshte ne gjendje shume te mire, nuk ka nevoje per asgje.
Cmimi: 18000 euro i diskutueshëm

Ndërrim i mundshëm vetëm me Touareg 2012 R-Line.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 5 March 2023
Support Ukraine