Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz S 350

€19,700
2012' Mercedes-Benz S 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz S 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz S 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz S 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz S 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz S 350 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

•Mercedes Benz S350L BlueTec 4Matic Full Option
•AMG Line
•Viti 2012
•Versioni Lungo
•175,000 Km Origjinale Me Te Drejt Kontrrolli
•Motorr 350 Diesel (Pa Taks Lluksi)
•4Matic
•Kambio Automatike 7G Confort/Sport/Manual
•F1 Marshe Ne Timon
•Blind Spot ⚠️
•Line Asist
•Driving Assistance
•Distronic
•Night Vision
•Full Panorama
•Tempomat (Pilot Automatike)
•Start & Stop Engine
•Intelligent HeadLights
•Fener Bixenon
•Stopa Led
•Sensor Parkimi Para + Mbrapa
•Kamera Parkimi Mbrapa
•Air Matic Me 3 Nivele
•Pasqyra Me Palosje
•Sedilje Me Ngrohje-Ftohje Para Dhe Mbrapa
•Sedilje Elektrike Me Memorje + Dinamike + Masazh
•Timon Multifunctional (Ngrohje
/ Ftohje)
•Sensor Shiu
•Sensor Drite
•Busull Navigimi
•Keyless Go (Hapje/Mbyllje/Ndezje Pa Çels)
•Harman Kardon Audio System
•Mutlimedia + Bagazhier
•Mercedes Navigation System
•Aux/Navi/Cd/Tel/Bluetooth/Fm/Am/DvD
•Ac Klima Bizonale
•Perdere Elektrike Mbrapa
•Xhama Duplex Dhe Termik Me Reflex
•Bagazh Me Hapje - Mbyllje Elektrike
•Disqe AMG Original + Goma Te Reja
•Ambient Light Me 3 Ngjyra
• Etj .......
•Makina eshte ne gjendje perfekte , sherbimet e sapo bera . Me dogan te paguar gati per targim

•Cmimi :19700€ I Diskutueshem
•📍Durres

  • 067Show phone
  • Durres
  • 25 August 2023
Support Ukraine