Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz S 350

€13,750
4 photos
Age: 13 years
Mileage: 350000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Jastek ajri
Sedilje ngrohje ftohje te katert pasagjeret, masazh para dhe pas, me memorje te katerta sediljet me fryrje dhe shfryrje
Perde elektrike
Xhama te zinj me letra
Navi, CD DvD Bluetooth Aux
Distronic - Assist Plus
Goma te reja Michelin Primacy 4+ me te mirat
Dokumenta te paguara
Tavan panoramik
Ambient light
Etj,
Sherbimet e bera te gjitha ne koncesionar me liber dhe kilometra te vetat.
Cmimi i negociueshem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 14 February 2023
Support Ukraine