Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Mercedes-Benz S 320

€10,500
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet:Mercedes benz S klas 320 Diesel , Automat, i sapo ardhur nga Germani
Me dogan te paguar ; ,Vitit 2009 ,baxho ,Kamera para dhe mrapa , sensor ,xhama te zi, pasqyra me palosje ,tapiceri lekure , sedile elektrike + (ngrohje +ftohje)Drita bixenon ,Navigator te madh me DVD + karikator me 6 CD Etj.Cmimi 10500€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 20 July 2022
Support Ukraine