Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz S 320

€8,500
2008' Mercedes-Benz S 320 photo #1
2008' Mercedes-Benz S 320 photo #2
2008' Mercedes-Benz S 320 photo #3
2008' Mercedes-Benz S 320 photo #4
2008' Mercedes-Benz S 320 photo #5
2008' Mercedes-Benz S 320 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 15 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes-Benz S320
Viti: 2008
Karburanti: diesel
Kambio: automatic
Motor: 3.0 pa takse lux
Km: 295 000 me liber servisi.
Dogana te paguar dhe targua
Cmimi:8500€
Version: germany 🇩🇪

Makina eshte shum e mirmbajtur ska nevoje per gje
Serviset te bera ne kohe. Full extra ne serine e saj.
Shum mir dhe I paster.

  • 069Show phone
  • Korce
  • 31 August 2023
Support Ukraine