Report This Ad!
Bookmark This

2008' Mercedes-Benz S 320

€8,000
  • 2008 Mercedes-Benz S 320 in Tirane, Albania
  • 2008 Mercedes-Benz S 320 in Tirane, Albania - 2
  • 2008 Mercedes-Benz S 320 in Tirane, Albania - 3
Body: Hatchback
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Okazion Shes Makinen Mercedes Benz S320 Cdi Pa taks luksi Vitit 2008 E Sapoardhur e Sapotarguar Letrat Per 1 Vit Makina esht ne super super gjendje motorrike xhenerike ashtu dhe estetike te gjitha sherbimet e kryera ne koh Vaj filtra sherbime te sapokryera Kamer Parkimi mbrapa ne 2 versione Sensora Parkimi Para Mbas Komanda ne timon pilot automat marshe ntimon F1 Audio Aux Mp3 Cd Dvd Navi Xham me refleks para Stopa Pasqyra 2013 Xhama t zinj perdhe origjinale sallon shum i paster Sendilje me memorie elektrike Ulje Ngritje makines amortizator me ajer Timon druri Disqr 19inch W222 Me vler 2500 euro Gomat akull te reja Cmimi:8.000€

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 19 August 2021