Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Mercedes-Benz S 320

€8,800
2007' Mercedes-Benz S 320 photo #1
2007' Mercedes-Benz S 320 photo #2
2007' Mercedes-Benz S 320 photo #3
2007' Mercedes-Benz S 320 photo #4
2007' Mercedes-Benz S 320 photo #5
2007' Mercedes-Benz S 320 photo #6
6 photos
Age: 16 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

🔱 Mercedes Benz S320 🔱
🔹️Forca mottorrike 》 3.2
🔹️Lloji i kambjos 》 Automatike
🔹️Karburanti 》Nafte
🔹️Viti i prodhimit 》 2007
🔹️Cmimi 》8.800€

🔹️Pershkrimi 》
Mercedes Benz S320 Cdi Look komplet Amg me dogane te oaguar dhe letra te paguara per 1 vit. Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike sherbimet e bera. Sallon lekure me Ngrohje/Ftohje/Memorje, baxho xhami, sensore parkimi para/mbrapa, fenere Xeno/Bixeno, stopa led, kroskot dixhital Amg, xhama te zinj,etj
💠
.
.

Support Ukraine