Bookmark This

2007' Mercedes-Benz S 320

€11,500
Report This Ad!
  • 2007 Mercedes-Benz S 320 in Fier, Albania
Body: Sedan
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Sensor drite -Drita Bi-Xenon qe ndjekin kthesen kur kthen timonin , larje feneresh -Navigator -Pilot Automatik -Limitator shpejtesie -Marsha ne timon SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA , pasqyra elektrike , Klima B ZONA , kseno ,navi te madh .. RADIO CD bagazhier 6 cd NAVI GPS TEL BT SEDILJE ELEKTRIKE Me ngrohje SALLON LEKURE I ZI SHUM I PASTER . Ne gjendje shum te mir motorike -xhenerike Letra te paguara

  • 069Show phone
  • Fier
  • 1 March 2021