Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Mercedes-Benz R 350

€7,000
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

7000€ MERCEDES BENZ R350 BENZIN-GAZ I SAPO MONTUAR.MAKINA ESHTE VITI 2008.DHE KA 245 KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .PERDE MBRAPA.TIMON DRURI ME NXEMJE.MARSHA NE TIMON F1. TAVANI KOPLET PANORAM.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA XHAMI PARA ME NUANC.ME NAVIGATOR TE MADH BAGAZHJER 6 CD.TV + DvD TE KOKAT MRAPA.ME AMRTIZATOR .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA .SERDILE ME NGROHJE+FTOHJE PARA DHE MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR PARKIMI PARA DHE ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON.LETRA TE PRERA DER NE DHJETOR
MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET——FACEBOOK—-INSTAGRAM—-AUTO EUROPA 001—-VIBER—WHATSSAP—

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 23 April 2022