Bookmark This

2006' Mercedes-Benz R 320

€5,550
Report This Ad!
  • 2006 Mercedes-Benz R 320 in Tirane, Albania
Body: Wagon
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Shitet R klass. Viti 2006 full opsion. Gjendje perfekt. Km origjinale lehtesisht te verefikueshme. Sensor para mbrapa, drita bikseno dhe mjegulle sipas ktheses, navi dvd me arikator 6 cd, sedilje gjys lekure plus memorje, blututh per cel, xhama te zi origjinal nga fabrika, gomat nr20 gjendje shume te mire plus nje pale rezerve, pasqyrat me palosje, 2 celsa, sherbimet te gjitha te bera dhe letrat te paguara deri dhjetor 2021. Makine jo duhan jo tregtar. Flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 25 January 2021