Bookmark This

2006' Mercedes-Benz ML-Class

€8,000
Report This Ad!
  • 2006 Mercedes-Benz ML-Class in Tirane, Albania
Mileage: 283000 km
Displacement: 2987 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

MERCEDES - BENZ ML 320 CDI DIESEL
- nuk e kap taksa lluksit 2987,
- viti 12/2006,
- km 283.000,
- dokumenta deri 12/2020,
- Start/Stop Engine,
- tapiceria lekure + kamosh .shume e paster pa gervishtje,
- disqe AMG///,
- sensor shiu dhe dritash origjinale,
- sensor parkimi para dhe mbrapa,
- pasqyra me palosje,
- marshe ne timon, kambio 7-G tronic,
- fener xeno b xeno,
- sendile me ngrohje para,
- sistem muzike Harman Karbon, radio cd play, sistem bagazhier, navigator i madh, aux, bluetooth
- sedilje elektronike
- pilot automat multifunksionale
- clima te integruar bi-zonale,
- kompjuter board,airbag-abs-esp
- komanda ne timon,
- xhama te zinj origjinal,
- të gjitha shërbimet e bëra në kohë,
- në gjëndje të përkryer motorrike xhenerike dhe estetike si brenda dhe jashte.
- Vetem nderrime. Per info kontaktoni ne: 0695222225

  • 069Show phone
  • Ml
  • Tirane
  • 20 July 2020