2008' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #1
2008' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #2
2008' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #3
2008' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #4
2008' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #5
2008' Mercedes-Benz ML 63 AMG photo #6
6 photos

2008' Mercedes-Benz ML 63 AMG

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€16,000
Published 14 May 2024ID: rILjAS

Information from the owner

Age: 16 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2008' Mercedes-Benz ML 63 AMG

MERCEDS BENZ ML63 AMG ORIGJINAL ME MOTOR 6.3L BENZINE.MAKINA ESHTE 20.12.2008 POR I BERE KOMPLET FACELIFT 2011.MAKINA ESHTE BLERE NE GJERMANI.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 175000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.ME BAXHO XHAMI .KOMPLET XHAMAT TRIPLEKS ME
NUANCE.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE KAFE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE PERLE.MAKINA ESHTE ME LETRA TE PRERA DERI NE DHJETOR 2024.
Instagram Auto Molla
TANI--- VIBER OSE WHATSAPP

Support Ukraine