Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Mercedes-Benz ML 350

€19,600
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 9 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Me dogane te paguar, targimi i perfshire,
Motorr 2987cc me 258 kuaj fuqi super i shpejte dhe ekonomik njekohesisht fale teknologjise BlueTec, nuk e kap taksa e luksit,
Sensor Parkimi me Kamera 360 grade,
Zgara ne tavan,
Tavan Panoramik i zi me perde dhe hapje me dy pozicione,
Ngjyra e ZEZE (Black Pearl),
Disqe 19" me Goma TE REJA Pirelli 4-Stinet,
Xhama TE ZINJ nga Fabrika dhe Elektrik,
Tapiceri Lekure me veshje Druri,
Sistem Audio me 14 Bokse Harman Kardon Bass Boosted me Equalizer LOGIC7,
Klima 4-Zonale Automatike Para-Mbrapa,
Model Lungo me Ngrohje dhe levizje sediljesh mbrapa,
Mbeshtetese krahu Lekure Para-Mbrapa,
Celes me Pult,
Mbulese bagazhi qe te mos duken gjerat brenda,
Hapje mbyllje bagazhi me buton,
Pasqyra Antiverbuese Elektrike me mbyllje dhe sinjale te integruar,
Blind Spot Assist- Trekendesha ne pasqyre ne rast parakalimi,
Sedilje Lekure me Memorie, Fryrje dhe Ngrohje,
Mbyllje qendrore,
Fenere Automatik Inteligjent me Lupa dhe larje,
Fenere Mjegulle dhe Stopa LED,
Bateri E RE,
Frena dore me buton,
Timon elektrik me komanda ngrohje ulje ngritje
Kambio Automatike 7G Tronic Plus me marshe F1 ne timon,
Fshirese me sensor automatik,
Kompjuter Bordi,
4MATIC me ESP - Anti Rreshkitje,
DSR - makina rregullon shpejtesine automatikisht ne disheze,
Navigator 3D me Bluetooth, Internet, DVD, Memory card, AUX, USB,
Presafe - frenon automatikisht ne rast emergjence,
Kilometrazh dixhital,
Assistance graphic - Tregon distancen e automjetit perpara,
Distance warning - njofton shoferin te frenoje ne rast rreziku,
Attention assist - monitoron lodhjen e shoferit,
Sensor presioni gomash,
Ambient Lighting LED,
Easy Entry - sedilja dhe timoni largohen per te dale lehtesisht nga mjeti,
NUK NDERROHET!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 8 January 2024
Support Ukraine