Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Mercedes-Benz ML 350

€21,000
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2015' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 9 years
Mileage: 100000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Taksa, Siguracion te paguara per nje vit, Kolaudim per 2 vite,
Motorr 2987cc me 258 kuaj fuqi super i shpejte dhe ekonomik njekohesisht fale teknologjise BlueTec, nuk e kap taksa e luksit,
Sensor Parkimi me Kamera 360 grade,
Zgara ne tavan,
Tavan Panoramik me perde dhe hapje me dy pozicione,
Disqe 20" AMG,
Xhama TE ZINJ nga Fabrika dhe Elektrik,
Tapiceri Lekure me veshje Druri,
Sistem Audio me 14 Bokse Harman Kardon Bass Boosted me Equalizer LOGIC7,
Klima 4-Zonale Automatike Para-Mbrapa,
Model Lungo me Ngrohje dhe levizje sediljesh mbrapa,
Mbeshtetese krahu Lekure Para-Mbrapa,
Celes me Pult,
Mbulese bagazhi qe te mos duken gjerat brenda,
Hapje mbyllje bagazhi me buton,
Pasqyra Antiverbuese Elektrike me mbyllje dhe sinjale te integruar,
Blind Spot Assist- Trekendesha ne pasqyre ne rast parakalimi,
Sedilje Lekure me Memorie, Fryrje dhe Ngrohje,
Mbyllje qendrore,
Fenere Automatik Inteligjent me Lupa dhe larje,
Fenere Mjegulle dhe Stopa LED,
Bateri E RE,
Frena dore me buton,
Timon elektrik me komanda ngrohje ulje ngritje
Kambio Automatike 7G Tronic Plus me marshe F1 ne timon,
Fshirese me sensor automatik,
Kompjuter Bordi,
4MATIC me ESP - Anti Rreshkitje,
DSR - makina rregullon shpejtesine automatikisht ne disheze,
Navigator 3D me Bluetooth, Internet, DVD, Memory card, AUX, USB,
Presafe - frenon automatikisht ne rast emergjence,
Kilometrazh dixhital,
Assistance graphic - Tregon distancen e automjetit perpara,
Distance warning - njofton shoferin te frenoje ne rast rreziku,
Attention assist - monitoron lodhjen e shoferit,
Sensor presioni gomash,
Ambient Lighting LED,
Easy Entry - sedilja dhe timoni largohen per te dale lehtesisht nga mjeti,
NUK NDERROHET!!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 6 January 2024
Support Ukraine