Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz ML 350

€16,999
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

🏷 Mercedes-Benz ML350CDI AMG LINE
🏷 Sapo ardhur
🏷 VITI PRODHIMIT 2012
🏷 FULL PANORAMA
🏷 KAMBIO AUTOMATIKE
🏷 Marsha ne timon F1
🏷 SENSORE PARKIMI PARA MBRAPA, VETEPARKIM
+ KAMERA
🏷 Xhama te zi origjinal
🏷 Sendile me ngrohje+ ftohje para dhe pas
🏷 Start/Stop Engine
🏷 CD player/MP3/Aux/USB/Bluetooth Audio
🏷 Kompiuter Bordi
🏷 Komanda ne timon
🏷 Tempomat Shpejtesie
🏷 Klimatronic AC Bizonale
🏷 Pasqyra me palosje
🏷 Xhami i par me rezistence
🏷 Attention ASSIST.
🏷 Blind Spot ASSIST.
🏷 Lane keep ASSIST
🏷 TAPICERI SHUME E PASTER
🏷 SEDILJE ME FRYRJE ELEKTRIKE
🏷 TIMON me ngrohje MULTIFUNKSIONAL
🏷 NAVIGATOR CD/DVD PLAYER - AUX -
🏷 MEMORY CARD SLOT
🏷 SENSOR DRITE
🏷 SENSOR SHIU
🏷 TAKSA + SIGURACION 1VIT ,KOLAODIM 2 VITE
🏷 Cmimi 17000€

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 21 January 2024
Support Ukraine