Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz ML 350

€17,500
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedes Benz ML 350 AMG LINE
•VITI 2013
•210.000 km me garanci
•2987 cc Nafte (pa takse lluksi)
•Sedilje elektrike me ngrohje para-mbrapa
•Memorie sediliesh
•Klima 4-Zone
•Ngrohje timoni, levizje elektrike
•Blind Spot
•Lane Assist
•Kamera dhe senore prapa mbrapa
•Ambient lighting me 3 ngjyra
•Xhama te zinj original
•Makina ka cdo gje fabrike dhe funksionale
•Frena te reja
•Cmimi 17500 € i diskutueshem
•Targa Kolaudim Siguracion sapo ber per nje vit!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 February 2024
Support Ukraine