Report This Ad!
Bookmark This

2013' Mercedes-Benz ML 350

€21,500
  • 2013 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania
  • 2013 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 2
  • 2013 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 3
  • 2013 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 4
  • 2013 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 5
  • 2013 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 6
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

ML350 BLUETEC W166 ML PREMIUM Sport AMG PACKAGE Nafte 2987cc pa takse lluksi.Viti fund 2013.(((143500 km Origjinale me garanci CARFAX FULL HISTORIK SHERBIMESH))) te kryera ne Mercedes-Benz CA
.Ngjyra shume e vecante gri ne blu e erret.Full option.Sapo ardhur nga Canada.Panorama tavan me baxho xhami panoramike.Full AMG Package.Disqe AMG Designo R20 goma 90%.Amortizim me ajer AIRMATIC.Kit i ri.Up/Comfort/Sport.4Matic-4 goma aktive 4x4.Kamio automat Tip-Tronic F1 ne timon.Tempomat.Bagazh hapie e mbyllie elektrike.Klima automat me 4 zona.Sedilie Lekure elektrike me memorie 2 krahet dhe te 4-ta me ngrohie.Timon lekure easy entry me ngrohie.Assistance Graphic.Distance Warning.ATTENTION ASSIST.Blind Spot Assist-Trekendeshat ne pasqyre.Lane Kepping Assist-Vibrim ne timon kur del nga vijat me kamera ne xham te pare.Sensore parkimi+kamera mbrapa.Makina parkon vet.Xhama te erret origjinal.Ambient Light drita ambienti me 3 ngjyra.Audio System harman/kardon Logic 7 Surround.Voice Comand.Navigation Radio+CD+CDC+USB+SD+MP3+DVD+HDD+Bluetooth audio.Sistem alarmi.Keyless Go hapie-mbyllie e ndezie me buton pa çeles.Start/Stop.Fenere Automatic High Beam Switch Bi-Xenon me auto larje Full Led Mercedes Inteligent Lights me drejtim sipas kthesave.Day Lights.Pasqyra me palosie elektrike+vet erresim+drite terreni posht.Rimeso druri e erret.2 Çelsa origjinal me Panic.Sistem i avancuar alarmi.Pedana Alumini Origjinale.Teper e paster si brenda dhe jasht.Ne gjendie shume te mire motorrike dhe mekanike.Te gjitha sherbimet MB.Gjendia esht e perkryer.Kit gome rezerve me secret.(((Vetem ne shitje nuk bejm ndrime flm)))Çmimi 21.500 Euro me dogane te paguar gati per targim.)))

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 15 August 2021