Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Mercedes-Benz ML 350

€15,000
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2013' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Okazion shes Mercedes Benz ML 350 AMG LINE
Makina esht private jo tregtar
•VITI 2013
•253.000 km me garanci me te drejt kontrrolli
•2987 cc Nafte (pa takse lluksi)
•Sedilje elektrike me ngrohje para-mbrapa
•Memorie sediliesh
•Klima 4-Zone
•Ngrohje timoni, levizje elektrike
•Blind Spot
•Lane Assist
•Kamera dhe senore prapa mbrapa
•Ambient lighting me 3 ngjyra
•Xhama te zinj original
•Makina ka cdo gje fabrike dhe funksionale
•Vaj filtra te nderruara
• Sherbime te kryera gjithmon ne koh
•Cmimi 15.000 € i diskutueshem
•Targa Kolaudim Siguracion sapo ber per nje vit!

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 20 February 2024
Support Ukraine