Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz ML 350

€16,000
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

📌Shitet Mercedes Benz ML 350 ( pa tax luxi )2987cc
👉Ne super gjendje👌
👉Me te gjitha sherbime dhe dokumenta te bera🤌
👉Mund ta kontrolloni ku te doni ✅
👉Viti-Fundi 2012
👉Full Opsion👍
👉Cmimi:17000€ i diskutushem🙂
.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 19 October 2023
Support Ukraine