Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz ML 350

€16,500
6 photos
Expired
1 year ago
Body: Sedan
Age: 9 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet ML 350 Dhjetor 2012 ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe estetike, me targa Shqiptare, VETEM 170.000KM ORIGJINALE , Motorr 3.0 V6 Nafte me 260 kuaj fuqi te cilin nuk e kap taksa e lluksit, me te Gjitha Sherbimet te Kryera . Opsionet perfshijne: Sedilje te levizshme me Ngrohje dhe Klima, BLUETEC BLUEEFFICIENCY me opsion ECO shume ekonomike dhe e fuqishme njekohesisht, Bagazhi ulet ngrihet automatikisht me buton, Xhama te zinj nga fabrika, Baxha me hapje elektrike me perde , Sensor parkimi me KAMERA, Disqe Alumini 20" , Timon lekure me komanda dhe ulje ngritje, Kambio Automatike 7G Tronic Plus me Marshe F1 +/- ne timon, Pilot automatik, Blind Spot Assist-detekton levizjet e makinave mbrapa ne rast nderrimi te korsise, Sedilje Lekure Elektrike me Memorie dhe Ngrohje, Navigator i madh Bluetooth DVD Karte Memorie USB dhe CD, Sistemi LOGIC7, Disqe frenash me Ajrosje, Tapiceri me veshje lekure dhe Druri, Pasqyrat me palosje Elektrike me sinjale te integruara dhe mbyllje, Pasqyrat me trekendesha sigurie ne rast nderrimi te korsise, Shkalle/pedana per te hipur lehtesisht, Mbeshtetese krahu lekure para mbrapa, Fshirese automatike me sensor, Klimatronik automatike 4 zonale me filter karboni, DSR makina rregullon automatikisht shpejtesine ne disheze, ESP ASR Anti-rreshkitje 4MATIC 4x4 Automatike,10 Airbag, Kilometrazh dixhital, Sensor presioni gomash, Gome rezerve e re, Opsion ndezje Start&Stop me Keyless Entry pa perdorur celesin, Spoiler ne bagazh per aerodinamik, Bateri e RE, Shina ne tavan, Alarm, Mbyllje qendrore. Çmimi 16.500€ i diskutueshem. Per me shume info kontaktoni ose dergoni mesazh ne whatsapp

Support Ukraine