Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz ML 350

€16,300
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos
Body: Sedan
Age: 11 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Mercedez- benz ML350 AMG-Line 3.0 cdi bluetec,Designo edition
Vitprodhimi 2012, 250.0882 km origjinale.
Me letra te paguara deri me date 10.10.2023
Tapiceri e zeze me qepje,lekure napa
Versioni full option i cili permban te gjitha ekstrat si psh: Euro 5 bluetec, AMG Package, tamburo me ajrosje, kambio automatike 7G tronic,tavan panoramik,keyless entry( hapje/mbyllje tek dorezat),start/stop buton,blind spot assist, sensor parkimi dhe kamera,navigator(AUX,Bluetooth,DVD,CD),klima dixhitale 4 zonale,sendilje me memorie dhe ngrohje,timon elektrik me ngrohje dhe marshe,alarm me sensor ndjeshmerie, bagazh me buton hapje/mbyllje, interior LED lights (3 ngjyra), 2 celesa, disqe alumini me reflektim me 4 goma te reja pirelli se sapo vendosura.
Mjeti nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi,jane kryer ne kohe.
Cmimi: 16900€
Per pyetje dhe me teper informacion kontaktoni ne Whatsapp ose tel

Support Ukraine