Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Mercedes-Benz ML 350

€16,500
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2012' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

🚘 M.Benz ML350 Bluetec
⚙️ 4 Matic AMG Look
🔹Viti prodh. : 2012
🔹Emisioni i ndotjes : Euro 5
🔹Motorri 2995 cc CDI (pa takse luksi)
🔹Look AMG Fabrike
🔹Kambio automatike +/- ne timon
🔹Climatronic 2 zonale
🔹Sallon lekure,sedile me ngrohje para/mbrapa dhe 2 te parat me memorie
🔹Full panorame xhami me hapje
🔹Fenere full Led/Led daylight
🔹Kamera parkimi
🔹Pasqyra me palosje
🔹Ambient light 3 ngjyra
alumini me goma te reja
🔹Tempomat /Pilot automatik
🔹Navigator/Dvd/Cd player/Aux/Usb/Bluetooth/SD card/Harman Kardon system
🔹Timoni lekure me ngrohje dhe me levizje elektrike me memorie
🔹Disqe alumini 19” te 2022 me goma te reja
🔹Xhamat e pasem te erret nga fabrika
🔹Sensore drite,shiu dhe gomash
🔹Ganxhe rimorkimi
Makina eshte e sapo targuar me te gjithe dokumentat e paguara.
Gjendja perfekte,cmim i diskutueshem !

  • 068Show phone
  • Durres
  • 23 March 2024
Support Ukraine