Bookmark This

2011' Mercedes-Benz ML 350

€14,200
Report This Ad!
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 in Fier, Albania
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes Benz ML 350 LOOK //AMG fabrike BLUETEC BLUEFFICENCY 4 MATIC FULL OPTIONS viti fund 2011 2987cc ngjyre e bardh perl parakolpi eshte i veshur me leter mbrojtese per mizat dhe guret sallon lekur DESIGNO kamio automatik steptronic 7G marsha f1 +/- ne timon , disqe 21 goma te reja 170 mij km origjinale me garanci Full opsion buton start/stop dyert hapen mbyllen me gisht pa perdorur fare pultin bagazhi hapet mbyllet me buton serdile me memorie fryrje/cfryrje ngrohje para dhe mbrapa baxha xhami sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi klima zone fener full led intelligent light system kthehen sipas drejtimit te timonit stopa led timon me ngrohje pasqyra me trekendesha sinjalizues dhe anti verbuese bokse haman AUX MP3 e shum opsione te tj Makina eshte ne super gjendje shume e paster nuk ka asnji gervishtje dhe full options Cmimi 14800€ i diskutueshem Me mundesi nderrimi ( me nderrim cmimi ndryshon) cel 0695617979

  • 069Show phone
  • Fier
  • 9 November 2020