Bookmark This

2011' Mercedes-Benz ML 350

€11,150
Report This Ad!
  • 2011 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Nafte , Viti Prodhimit 2011 , buton start baxha xhami , kamer parkimi , marsha ne timon , blind spot , navigator , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory , sediljet mbrapa me ngrohje , klima , bagazhi hapje mbyllje me buton , disqe alumini , xhama te zinj origjinal , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi -12.900 Euro I diskutueshem

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 14 March 2021