Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz ML 350

€10,500
5 photos
Body: Hatchback
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Mercedes ML350 Bluetech (Pa Taks Luksi) Viti Dhjetore 2010-236 Mije Km origjinale Garanci per Km!E Sapo Targuar Me Taksa Siguracion Kolaudim per 2 Vjet te sapo paguara!Makina disponon Navigator me GPS AUX Memory Card Bluetooth Sendile ngrohje para dhe mbrapa sendile me memorje dhe levizje elektrike Baxha Kambio Automatike dhe Tip-Tronic si dhe Marshe ne Timon (F1)Tapiceri lekure shum e paster Sensore parkimi origjinal Para-Mbrapa Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen Bagazh me buton clima digitale bi zona Pilot Automatik (Cruise Control)Timon me ngrohje Limitator shpejtesie disqe alumini origjinal Xhama te zi origjinal Shkalle (Pedane)ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm etj...Makina eshte ne gjendje te Perkryer MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO_BEU OSE NE FACEBOOK AUTO-SALLON-BEU FALEMINDERIT

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 6 August 2022
Support Ukraine