Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz ML 350

€11,000
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
5 photos
Age: 12 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

ML 2987 CC NAFT 2011 FULL OPSION
🔥OKAZION🔥
GRAND EDITION
GERMAN🇩🇪
SUPER GJENDJE
BLUEFICENCY
FULL OPSION
BAXHA XHAMI
2987cc NAFT
VITI PRODHIMIT 2011
KAMBIO AUTOMATIKE
4matic
SEDILJE ME NGROHJE PARA+MBRAPA
SENSOR PARKIMI PARA+MBRAPA
PASQYRA TE BRENDSHME ANTIVERBUESE
TARG E PERSONALIZUAR
ME LETRA TE PAGUARA
KOMPJUTER BORDI
XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
FENERA/STOPA FULL LED
XENO/BI-XENO
SALLON 100% I PASTER
TAPICERIA SHUM E PASTER LEKURE
KONDICIONER+
KLIMA
GOMA TE REJA
DISQE ALUMINI ORIGJINALE
TIMONI ME NGRITJE-ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMA ELEKTRIKE
AIRBAG(SRS), SBC, BAS, ESP
MAKINA SHUM E PASTER SI BRENDA DHE JASHT
NE GJENDJE SHUM TE MIRE MEKANIKE DHE XHENERIKE
ME LETRA PER 1 VIT

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 17 November 2023
Support Ukraine