Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Mercedes-Benz ML 350

€11,900
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2011' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec GRAND EDITION (LIMITED EDITION)
📁:2987cc (Nuk ka taksë lluksi)
📁Viti:2011
Full Option⬇️
-Blind Spot Assistant(Trekendesha ne pasqyra per te shmangur aksidentet)
-Radar Sensor Speed (Radar shpejtesie)
-Auto Hold(nuk iken mbrapa ne malore)
-DSR-OFFroad(Opsione per male)
-Cruise Control (Limitator Shpejtesie-Pilot automatik)
-Sensor Shiu-Dritash-Gomash
-Amortizator me Susta(jo jastek ajri)
-Easy Entry(ngrihet timoni kur del nga makina)
-Keyless Go/Start Stop-Ndezje me buton dhe hapje me shenje gishti+bagazhi me buton hapje/mbyllje
-Kambio Automatike 7G
-Tapiceri lekure shume e paster
-Baxha xhami
-Sendilje me ngrohje para-mbrapa,dhe memorje ,fryrje /çfryrje
-Kompjuter
Bordi-,Video,Phone,Bluetooth,CD,SD,AUX
-Navigator me hartat USA
-Kamera dhe sensor parkimi para-mbrapa
-Klima funksionale para mbrapa
-Xhamat me ngrohje
-Timoni elektrik me ngrohje dhe levizje posht/larte+komanda dhe F1(marsha ne timon + -)
-Pasqyra me palosje+ngrohje +antiverbim nga dritat e makinave mbrapa
-ESP,SRS, ABS dhe shume opsione te tjera sigurie
-Feneret me drita xeno-bixeno inteligjent qe kthehen sipas drejtimit te timonit
-Drita mjergulle automatike
-Stopa me pika LED
-Sherbimet te kryera ne kohe(Vaj+Filtra te nderruara)
-Makina ka shume opsione funksionale dhe eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike /Mund ta kontrolloni ku te doni .
-E gatshme per cdo prove nga ana
CMIMI 11.900€ ‼️MUNDESI NDERRIMI

  • 069Show phone
  • Fier
  • 31 January 2024
Support Ukraine