Bookmark This

2010' Mercedes-Benz ML 350

€10,500
Report This Ad!
  • 2010 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

100%.....Makina eshte Versioni Me Fulll I Mundshem Per Kete Kategori ....Kambio Automatike 7 G Tronik + F1 Marshe ne Timon .....Filter Particular Euro 5 Blueficence .. Sistem Navigatori Satelitar Multifunksional ... Sallon Lekure Ngjyr bezhe shume i Paster Si i Ri .... Klima Tronik Bi Zona Me Komandim edhe Ne Pjesen e Pasme te Makines .... Sedilje me Ngrohje Para dhe Mbrapa ....Xhama dhe Pasqyra Elektrike Pasqyra me Palosje .... Sistem Antifurto .... Baxha Xhami Panoramike me Hapje .... Xhama Te Zi Origjinal ne Pjesen e Mbrapme ....Fener Bi Ksenon + Levizje Sipas Terrenit .... Stopa Mbrapa Led ... Pjesa e Brendshme Rimeso Drruri Shum i Bukur...Bagazh me Buton Hapje Mbyllje ... Pedana Ansore ....Ngjyr e Bardhe Metalizato Super e Paster Pa Asnje Gervishje . Disqe 19 inc ..Makina eshte Super Perfekte dhe Duket si e Re Ska Nevoj Per Asnje Sherbim ... Makina eshte E Gatshme Per Cdo dhe Kontroll nga ana juaj .... E Sapo Ardhur Nga Jasht Dhe me Dogan Te Paguar Me Vler Rreth 2400€ ... Cmimi 10500 €... per me teper kontaktoni ne nr e cel 0698141095.. flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 19 October 2020