Report This Ad!
Bookmark This

2010' Mercedes-Benz ML 350

€11,400
  • 2010 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania
  • 2010 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 2
  • 2010 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 3
  • 2010 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 4
  • 2010 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 5
  • 2010 Mercedes-Benz ML 350 in Tirane, Albania - 6
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Mercedes Benz Ml 350 Bluetec Nafte Viti Prodhimit 2010 215.396 km keyless Go , buton start-stop (ndizet me celes ne xhep) , keyless Entry , Xenon - Bixenon , baxha xhami , kamer parkimi , marsha ne timon , navigator , sallon lekure ngjyre bezhe, sedilje elektrike + ngrohje + memory , disqe alumini 20 inch , xhama te zinj origjinal etj.Me te gjitha sherbimet e bera Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike Cmimi -11.400 Euro i diskutueshem ose nderrohet

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 29 October 2021