Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz ML 350

€10,500
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2010' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

🇨🇦ML 350 Bluetec..// Viti Prodhimit 2010.//⛽️Karburanti Nafte.//Kambio Automat F1 ne Timon.//Fuqia Motorrike 2987 cc.// JO TAKSE LUKSI.//Km 235.000 Me Certifikat Carfax.//Ngjyra e Bardhe Perla Shume e Paster.// Sedilje Lekure Me Ngrohje.//Sedilje me Memorie 1.2.3//Timon Me ngrohje .//Cruise Controll.//Sensor Parkingu.//Kamera Parkingu.//Sensor Dritash dhe shiu.//Drita inteligjente Sipas drejtimit te Mjetit.//Pedana Anesore.//Key Less Go.Goma 100% te Reja .//Navigator Multifunksional.//Baxha Xhami me Hapje.//Me dogane Te Paguar.// Gati per Targim.
Instagram - automastercanada ( follow )

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 4 December 2023
Support Ukraine