2009' Mercedes-Benz ML 350 photo #1
2009' Mercedes-Benz ML 350 photo #2
2009' Mercedes-Benz ML 350 photo #3
2009' Mercedes-Benz ML 350 photo #4
2009' Mercedes-Benz ML 350 photo #5
2009' Mercedes-Benz ML 350 photo #6
6 photos

2009' Mercedes-Benz ML 350

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€8,500
Published 19 May 2024ID: 84g4fy

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2009' Mercedes-Benz ML 350

MERCEDES BENZ ML 350 CDI, MOTORR 2987 CC ( PA TAKS LUKSI), VITI 2009, NAVI, SENSOR PARKIMI, SEDILJE NGJYRE BEZHE ELEKTRIKE,MEMORIE + NGROHJE, 4 GOMA TE REJA, DRITA INTELIGJENTE KSENON+ LED, GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE. BAXHA XHAMI. MUND TA KONTROLLONI KE SERVISI JUAJ ME I BESUAR.

Support Ukraine