Report This Ad!
Bookmark This

2010' Mercedes-Benz ML 320

€9,800
  • 2010 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania
  • 2010 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 2
  • 2010 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 3
  • 2010 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 4
  • 2010 Mercedes-Benz ML 320 in Tirane, Albania - 5
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

9800€
MERCEDES BENZ ML320 blue TEC DIZEL (jo taks luksi).MAKINA ESHTE VITI 2010 DHE KA 235 KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME LEVIZJE ELEKTRIKE ME NXEMJE.MARSHA NE TIMON F1.BAXHA XHAMI.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA XHAMI PARA ME NUANC.ME NAVIGATOR TE MADH BAGAZHJER 6 CD+DVD.KAMER MBRAPA.ME AMRTIZATOR .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA .SERDILE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DRITAT KSENON BIKSENON.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON+LED.LETRA TE PRERA DER NE MARS 2022.MAKINES SAPO JAN BER TE GJITHA SHERBIMET
MAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 December 2021