Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz ML 320

€11,000
2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #1
2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #2
2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #3
2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #4
2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #5
2010' Mercedes-Benz ML 320 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

‼️Mercedes Benz ML-320‼️
🔻Kambio Automatike
🔻 Motorri 2987cc Nafte BLUETEC-Full
🔻Vitprodhim 2010
🔻233.000 Km Origjinale (Mund Ta Kontrolloni Ku Te Deshironi)
🔻 Start/Stop Ndizet Me Buton (Keyless-Go)
🔻Baxho Xhami
🔻Shum e Paster
🔻Klima Para dhe Mbrapa
🔻Drita Xenon/Bi-xenon full LED
🔻Pilot Automatik // Limitator
🔻Sendilje Lëvizje Elektrike
🔻Marsha Ne Timon F1
🔻Sendilje Me Ngrohje Para Mbrapa
🔻Sensore Parkimi Dhe Kamer Parkimi
🔻Pasqyra Me Palosje
🔻Radio,Cd,Aux,Kart Memorie,Music Register,Tel,Bluetuth
🔻Xhama Te Zinj Para Dhe Mbrapa Per 5 Vite
🔻4 Goma 95%
🔻Disqe Alumini
🔻Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte,Nuk Ka Nevoj Per Asnje Sherbim
🔻Cmimi 11.000€

🔻Vendodhja // Tirane

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 2 November 2023
Support Ukraine