Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Mercedes-Benz ML 320

€9,500
6 photos
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

9500€MERCEDES BENZ ML320 blue tec DIZEL (jo taks luksi).MAKINA ESHTE VITI 2010 DHE KA 230KM ORIGJINALE.VESHJEN BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ELEKTRIK ME NXEMJE.MARSHA NE TIMON F1.BAXHA XHAMI.XHAMAT TE ZINJ MBRAPA XHAMI PARA ME NUANC.ME NAVIGATOR TE MADH BAGAZHJER 6 CD+DVD.ME AMRTIZATOR .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA .SERDILE ME NGROHJE PARA .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DRITAT KSENON BIKSENON.SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20ORIGJINAL TE FABRIKES .DRITAT KSENON BIKSENON+LED.LETRA TE PRERA DER NE MARS 2022.MAKINES SAPO JAN BER TE GJITHA SHERBIMETMAKINA KA DHE MUNDESI NDERRIMI POR KA CMIM TJET——FACEBOOK—-INSTAGRAM—-AUTO EUROPA 001—-VIBER—WHATSSAP—

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 14 April 2022